Kdo jsme?

Jsme mladá, rodinná účetní kancelář. V současnosti se starámé o daňovou a účetní agendu přibližně dvou desítek stálých klientů z řad fyzických i právnických osob. Klademe důraz na osobní a individuální přístup ke každému klientovi. Jsme členem Sdružení účetních a daňových poradců z.s. Složitější daňové a účetní případy, tak můžeme konzultovat s předními odborníky v ČR.

Co děláme?

Pomáháme našim klientům plnit jejich daňové a účetní povinnosti. Ať už potřebujete pouze jednorázovou konzultaci, zpracování přiznání či kompletní vedení účetní a daňové agendy, můžeme Vám pomoci.

Působíme především v Jihomoravském kraji, zejména Brno a okres Hodonín, ale moderní technologie nám umožňují přijímat a realizovat účetní zakázky po celé ČR, kdy veškerá komunikace a předávání dokladů na přání klienta může probíhat výlučně elektronicky či s využitím poštovní služby.

Domluvit konzultaci

Náš tým

Profiloví-fotka-Pavel-Štipský

Ing. Pavel Štípský

Hlavní účetní/jednatel

Profesní životopis
anna_Štípská

Anna Štípská

Účetní

Pavel_Štipský starší – osobní fotka

Pavel Štípský st.

Jednatel

Naše kancelář v číslech

2

roky společných zkušeností

20+

spokojených klientů

3

účetní specialisté v týmu

Reference

Ačkoliv by měl člověk při podnikání mít přehled o všem, co se toho týká, do detailů znát všechno nemůžeme a proto jsem využil služeb společnosti TAXAO. Komunikace je jednoduchá, rychlá a bezproblémová. Všechno, co jsem potřeboval vědět mi bylo vysvětleno jako laikovi, čehož si moc cením a cena byla ve finále velice přívětivá. Jejich služby budu určitě využívat i nadále a společnost můžu jen doporučit.
Pipin Roman Čierny
Pipin Roman Č.
11:36 14 Feb 21
Společnost TAXAO mně opakovaně pomohla v problematice daňového přiznání. Vždy jsem byl spokojen a plánuji jejích služeb využívat i nadále. Společnost můžu doporučit.
Lukáš Karásek
Lukáš K.
16:08 12 Jul 19
Tchán, který podniká ve stavebnictví si u společnosti TAXAO domluvil konzultaci. Během pouhého jednoho jednání mu byly představeny zcela legální způsoby daňové optimalizace, které mu umožnily platit nižší daně. Velká spokojenost a rozhodně doporučujeme.
Nela Mitáčková
Nela M.
18:43 08 Jul 19
Potřebovala jsem pomoct s daňovým přiznáním k dani z příjmů. Vše proběhlo v pořádku dle domluvy a ve stanoveném termínu. Cena byla adekvátní a přiměřená. Oceňuji osobní přístup, slušné jednání a rychlost zpracování. Takže za mě určitě dopuručuji. :) :)
Andrea Němečková
Andrea N.
19:40 02 Jul 19
Potreboval jsem udelat priznani dane z prijmu kvuli tomu, ze cast mych prijmu byla z UK. Vsechno probehlo bez problemu a hladce v dohodnutem terminu a za priznivou cenu. Urad prijal danove priznani bez dalsich namitek a vse bylo v poradku. Ocenuju i osobni pristup a prijemne, rychle jednani. :)
Roman Darren
Roman D.
14:51 26 Jun 19
Se službami jsem byla velmi spokojená. Začala jsem se živit jako animátorka a neměla jsem nejmenší ponětí, co všechno podání daňového přiznání obnáší. Všechno mi ochotně vysvětlili a vypracovali všechnu potřebnou dokumentaci, kterou jsem obdržela společně s "kuchařkou" jak, kde a do kdy všechno odevzdat :) Komunikace probíhala hladce a pohotově. Doporučuji!
Eliška Oz
Eliška O.
19:08 25 Jun 19